Müstika

AVESTA 9. juuli | See on suurte tehingute ja rikkuse omandamise aeg 

Kai Tamm, 9. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva märksõna on jõud. Päev on pühendatud rahule, rõõmule, viljakusele ja küllusele. Ole rõõmsameelne ja hoia end sisemiselt harmoonilisena. Kasulik on töötada kollektiivis, viia läbi koosolekuid ja arutlusi. See on suurte tehingute ja rikkuse omandamise aeg. Kui saad täna raha, siis varsti saad seda veelgi. Ära tee liigseid kulutusi.

Kestva kuutsükli 7. päeva rütmid sobivad päeva esimesel poolel jätkuvalt tööks loodusvaimude, stiihiate ja sõnamaagiaga. Kasulik on viibida looduses, voolava vee või purskkaevu ääres. Maagilise värvinguga on ka kell 13.35 algav fööniksi ja aardelaeka päev, mis sümboliseerib energia muundumist. Toimub selle vormistamine, mis toimus eelneva seitsme päeva jooksul.

PÄEVA MÄRGID: Kui leiad särava eseme, oota  õnne ja kingitusi. Kui sinu kohal süttib ootamatult valgus, ennustab see head tervist ja heaolu. Kui saad kelleltki kirja või keegi helistab sulle, on see karmaline tõmme ja suhtled selle inimesega veel pikka aega. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid need, mis jäid meelde. Need ei puuduta nii palju sind ennast, kui sinu lähedasi ning täituvad vaid juhul, kui ärkasid enne, kui unenäo lõpuni nägid.

TOIT: Tänane toit peab olema raske, kuid mitte loomne. Hea on süüa kalatoite.

SOODSAD VÄRVID: tumesinine ja punakaspruun.

EBASOODSAD VÄRVID: helesinine ja kirevad toonid.