Müstika

AVESTA 10. juuli | Ole valmis ootamatusteks, järskudeks muutusteks ja võta toimuvaid sündmusi kergelt 

Kai Tamm, 10. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva valitseja on tuul. See sümboliseerib õhku, mis toob elu, ringluse ja kasuliku infovahetuse. Samas võib tuul tekitada tormikeerise, mis hävitab kõik ebavajaliku. Ole valmis ootamatusteks, järskudeks muutusteks ja võta toimuvaid sündmusi kergelt.

Kuu rütmid on pärastlõunani seotud energia muundamisega. Lahendamata probleemid ja pooleliolevad tööd võivad nõuda oodatust enam aega ja vaeva. Kell 15.03 algab saatanlik kuutsükli 9. päev, mille üks tähis on nägemused ning mis toob endaga pettust ja illusioone. Puhasta mõtteid, keha ja kodu. Ära allu provokatsioonidele.

PÄEVA MÄRGID: Täna tuleb jälgida pilvi. Kui taevas on pilvine, pööra tähelepanu nende kujule, sest nendes on sümboolne tähendus. Kui kodust väljudes on tuul selja tagant, tuleb päev edukas ja sulle osutatakse abi. Kui tuul viib ära mõne paberi või purunevad nõud, on oodata õnne. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud ning täituvad kiiresti. Kui nägid järjest mitut unenägu, on tulemas soodsad elumuutused. Kui nägid unes tuld, on oodata õnne ja abi. Kui nägid unes puid ja/või olid metsas, ennustab see uusi tutvusi ning soosingut.

TOIT: Kasulikud on kerged toidud: salatid, pähklid, rohelised herned, kõik luuviljalised ning idandid. Lihatoidud pole soovitavad.

SOODSAD VÄRVID: luitunud ja pastelsed.

EBASOODSAD VÄRVID: punane, oranž ja kirevad toonid.