Inimesed

Tõeline diiva! Hertsoginna Meghan ajas oma naeruväärsete nõudmistega brittidel kopsu üle maksta (27)

Naisteleht.ee, 10. juuli 2019, 11:32
Foto: PA Wire/PA Images/Scanpix
Hertsoginna Meghan on oma käitumisega ajanud kuninglikel fännidel kopsu üle maksa. Nimelt nõudis naine hiljutisel avalikul üritusel, et keegi temast pilti ei teeks.

Meghan väisas möödunud nädalal Wimbledoni, et elada kaasa oma sõbrannale Serena Williamsile. Tema ihukaitsja käskis hertsoginna läheduses viibinud inimestel telefonid ja kaamerad ära panna ning mitte ühtegi pilti Meghani suunas teha.

Kuninglikud ihukaitsjad lähenesid sama hoiatusega ka ühele meesterahvale. Ehmunud härra seletas, et oli üritanud hoopis endast staadioni taustal pilti teha.

"See on naeruväärne. See on silmakirjalik ja nad pole privaatsed inimesed, nad on Sussexi hertsog ja hertsoginna. Kui sa tahad olla privaatne, siis mine tagasi Ameerikasse ja ela privaatselt," kritiseeris juhtumit saatejuht Piers Morgan. "Sõpradega rõõmsalt maksumaksja raha eest kuninglikus loožis istuval proual on absurdne nõuda privaatsust."

"Kui sa teenid raha meelelahutuses, spordis või meedias, või kuningliku perekonna liikmena, siis käivad pildid asja juurde...sest sul on vedanud, et sinu töö ja palgaga käivad kaasas ka teatud privileegid," lisas telestaar Kirstie Allsopp.

27 KOMMENTAARI

t
to Mann 14. juuli 2019, 17:52
skandaale ehk mitte aga sellel Maryl on väga kõrged nõudmised . Aastaid tagasi oli Taanis temaga natuke probleeme , kuna ohjeldamatult raha raiskas ja väga kallei asju ostis ilma lõputa .
ü
üleüldse 10. juuli 2019, 17:36
kes see meghan selline on?vaene Harry ,et sellise küüsi sattus!
Loe kõiki (27)