Inimesed

Tõeline diiva! Hertsoginna Meghan ajas oma naeruväärsete nõudmistega brittidel kopsu üle maksta (27)

Naisteleht.ee, 10. juuli 2019, 11:32
Foto: PA Wire/PA Images/Scanpix
Hertsoginna Meghan on oma käitumisega ajanud kuninglikel fännidel kopsu üle maksa. Nimelt nõudis naine hiljutisel avalikul üritusel, et keegi temast pilti ei teeks.

Meghan väisas möödunud nädalal Wimbledoni, et elada kaasa oma sõbrannale Serena Williamsile. Tema ihukaitsja käskis hertsoginna läheduses viibinud inimestel telefonid ja kaamerad ära panna ning mitte ühtegi pilti Meghani suunas teha.

Endise näitlejatari turvatöötaja hoiatas ka kohalikku ajakirjanikku Sally Jonesi, kes enda sõnul pildistas hoopis Williamsit ja polnud eelnevalt isegi täheldanud, et Markle seal viibib. Jones ütles, et prints Harry abikaasa vaatas ilmselgelt ringi, kas keegi pildistab teda või ei. "Harry ja Meghan peavad end pigem A-kategooria staarideks kui kohustusi täitvateks kuninglikeks," lisas Jones. "Seal klõpsis 200 fotograafi, kuid tema turvatöötaja saadeti minusugust vanaprouat hoiatama. See jättis neist tobeda mulje. See on lapsik."

Kuninglikud ihukaitsjad lähenesid sama hoiatusega ka ühele meesterahvale. Ehmunud härra seletas, et oli üritanud hoopis endast staadioni taustal pilti teha.

"See on naeruväärne. See on silmakirjalik ja nad pole privaatsed inimesed, nad on Sussexi hertsog ja hertsoginna. Kui sa tahad olla privaatne, siis mine tagasi Ameerikasse ja ela privaatselt," kritiseeris juhtumit saatejuht Piers Morgan. "Sõpradega rõõmsalt maksumaksja raha eest kuninglikus loožis istuval proual on absurdne nõuda privaatsust."

"Kui sa teenid raha meelelahutuses, spordis või meedias, või kuningliku perekonna liikmena, siis käivad pildid asja juurde...sest sul on vedanud, et sinu töö ja palgaga käivad kaasas ka teatud privileegid," lisas telestaar Kirstie Allsopp.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
jaane.tomps@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee