Müstika

AVESTA 13. juuli | Tee heategusid ja need tulevad sulle mitmekordselt tagasi (1)

Kai Tamm, 13. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päev kuulub taevase tõe õiglusele ja ustavusele. Päev on seotud harmoonia ja rahuga, mille alus on puhas südametunnistus. Päeva teine sümbol on jõukus, autasu ja õnnistus. Tee heategusid ja need tulevad sulle mitmekordselt tagasi. Sama on halbade tegudega.

Lõviosa päevast valitseb eile õhtul alanud võimsa energiaga kuutsükli 11. päev. Tundlikus ja emotsionaalsus on kõrgseisus. Otsi ja leia kompromisse teravates situatsioonides. Puhasta aurat palvete ja maagiliste rituaalidega. Kell 19.15 toob kergemaid noote armastuse ja kaastunde päev, mille sümbolid on süda ja püha graal.

PÄEVA MÄRGID: Kui ärkasid linnulaulu peale, on see lähiajal saabuva suure edu ja rõõmu alus. Kui sinu peale langeb linnusulg, tähendab see edu, rikkust ja võitu. Väiksemad raha või asjade kaotused on vabanemine halvast karmast. Ära võta ühtegi leitud asja üles, sest sellega tõmbad endale võõra karma. Kui miski koju ununes, on see halb märk. Võimalusel palu see kellelgi ära tuua. Oluline, et sa üle oma korteri või maja läve ei astuks. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad vaid konkreetsed. Mida kirkam uni, seda kiiremini see täitub.

TOIT: Söö porgandit, seeni, meega kohupiima, võiga putrusid. Joo palju piima, taimeteesid või mahlasid.

SOODSAD VÄRVID: Valge, kollane, roosa

EBASOODSAD VÄRVID: Must, sinine ja pruun