Müstika

AVESTA 16. juuli | Söö kõike peale soojavereliste liha ja verega tehtud toitude (1)

Kai Tamm, 16. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Täna on lausa saatanlik maa saladuste päev. Ole rahulik ja emotsioonitu, räägi ja suhtle võimalikult vähe. Ära tee tähtsaid tegusid ega alusta uute ettevõtmistega. Parim variant on täna tunda tühjust ja emotsioonitust. Kui tekib raskustunne või vajadus end pidevalt pesta, toimib sinus kaitse täna ründavate energiate eest.

Kestval kuutsükli 14. päeval on hea teha edasisi plaane. Uuri pühasid raamatuid või tekste, sest võid saada salajasi teateid. Ära tegele maagiliste rituaalidega, pinguta silmi, kasuta lõhnaaineid ega vaata peeglisse, eriti täispikkuses. Võid muutuda kergesti kurvameelseks või melanhoolseks.

PÄEVA MÄRGID: Kui leiad peenraha, on oodata heaolu ja edu. Kui sinu all laguneb miski: trepiastmed, põrand, voodi vms, viitab see salavaenlasele, kes on sind neednud või kaetanud. Verejooks ninast, suust või igemetest tähistab hävitava või halva energia mõju. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid košmaarsed ja konkreetsed, mida nägid päikesetõusul. Kui lendasid unes maa kohal või kuulsid oma nime, looda kaitset ja edu.

TOIT: Söö kõike peale soojavereliste liha ja verega tehtud toitude. Toit olgu ühel toidukorral ühte tüüpi.

SOODSAD VÄRVID: Must, tumesinine ja pruun

EBASOODSAD VÄRVID: Oranž ja punane