Horoskoop

AVESTA 17. juuli | Pööra erilist tähelepanu oma sõnadele, sest need on väekad ja loovad 

Kai Tamm, 17. juuli 2019, 07:00
Tänase päikese päeva valitseja on Manthra Spenta – Püha Sõna, millega loodi maailm. Pööra erilist tähelepanu oma sõnadele, sest need on väekad ja loovad. Loe siiraid ja südamest tulevaid palveid. Kui palud abi teistele, ei unustata ka sind. Südamest naermine on eriti kasulik, sest täna on tähtsad kõik helilised vibratsioonid.

Vaprus ja kõikumatus on abiks tänase kuutsükli 15. päeva saatanlike mõjude vastu, sest siin toimuvad astraalsed võitlused ja ahvatlevad lihalikud kiusatused. Ole mõtetelt puhas, sest vastasel juhul võid vigastada oma astraalkeha.

PÄEVA MÄRGID: Kui aevastasid kohe peale ärkamist, tuleb päev edukas ja rõõmurikas. Kui kuuled juhuslikult endast räägitavat ja kuuled oma nime, on sul tugev taevane kaitse. Kui muusika saadab sind pealetükkivalt kogu päeva, oled kõrgemate jõudude kaitse all ja sind ootavad tähelepanuväärsed muutused. Kui leiad nahkeseme, saad abi. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed, kui kuulsid unes hääli ja neid tõlgendatakse otse.

TOIT: Söö taimeõliga valmistatud köögiviljatoite: hautisi, salateid ja pirukaid. Hea päev paastumiseks.

SOODSAD VÄRVID: Kuldne, kollane, helelilla ning muud kirevad ja erksad toonid

EBASOODSAD VÄRVID: Ühetoonilised ja tumedad, pruunid ja rohelised

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee