Inimesed

KLÕPS | Maarja-Liis Ilus jagas tütrest imearmsat pilti! (4)

Naisteleht.ee, 11. juuli 2019, 11:47
Foto: Erki Parnaku
Maarja-Liis Ilus jagas sotsiaalmeedia vahendusel imearmsat pilti, millel tütar Iris jalutab koer Biancat. "Loodame, et Bianca kassi ei kohta ja mina saan rahulikult laval olla," muigab lauljatar.

Lauljatari peres kasvab ka Vana-Inglise lambakoer Bianca, kes on juba 16-aastane. Maarja-Liis Ilus rääkis 2014. aastal Naistelehele, et otsis koera, kes oleks sõbralik, lepiks ka reiside ajal ka tema vanematega ja kes poleks liiga raskesti koolitatav – ning selle ta ka leidis!

"Lisaks meeldis mulle muidugi väga ka tema välimus. Kuna pesakond oli Tallinnas olemas, käisin kutsikaid mitu korda enne lõplikku otsust vaatamas ja leidsingi omale sobiva koera," pajatas Maarja ja lisas, et Bianca on väga elava ja rõõmsa loomuga, ent ka natuke kangekaelne.

"Biancast on kõikide aastate jooksul väga palju rõõmu olnud ja nalja on temaga palju saanud. Ühel korral unustasin šokolaadivõipurgilt kaane ära ja see jäi kööki lauale. Õnneks oli purk üsna tühi ja Biancale seal palju maiustamist ei leidunud. Kui aga koju jõudsin, oli ta oma valge koonu ja esimesed käpad üleni pruuniks saanud ja ukselt vaatas vastu peaaegu tundmatuseni muutunud koer," rääkis ta krutskeid täis koerast!

4 KOMMENTAARI

a
Ajakirjandus on hakanud valetama 11. juuli 2019, 19:24
Pilt ei olegi imearmas
k
Koerasõber 11. juuli 2019, 17:01
Biacale palju tervist ja jõudu. Suur tõukoer ja 16aastane - see on väga palju. Ju on tal Maarja perega nii hea koos olla, et ei taha veel kuidagi lahkuda.
Loe kõiki (4)