Inimesed

KLÕPS | Maarja-Liis Ilus jagas tütrest imearmsat pilti! (4)

Naisteleht.ee, 11. juuli 2019, 11:47
Foto: Erki Parnaku
Maarja-Liis Ilus jagas sotsiaalmeedia vahendusel imearmsat pilti, millel tütar Iris jalutab koer Biancat. "Loodame, et Bianca kassi ei kohta ja mina saan rahulikult laval olla," muigab lauljatar.

Maarja-Liis Ilusa ja Fred Kriegeri tütar nägi ilmavalgust 6. jaanuaril 2018. „Mul tuli nutt peale kui laulsin unelaulu, et ongi minu pisike tütreke, aga nüüd on okei,” lausus Maarja-Liis Ilus mullu saates „Nädalalõpp Kanal 2ga”.

Lauljatari peres kasvab ka Vana-Inglise lambakoer Bianca, kes on juba 16-aastane. Maarja-Liis Ilus rääkis 2014. aastal Naistelehele, et otsis koera, kes oleks sõbralik, lepiks ka reiside ajal ka tema vanematega ja kes poleks liiga raskesti koolitatav – ning selle ta ka leidis!

"Lisaks meeldis mulle muidugi väga ka tema välimus. Kuna pesakond oli Tallinnas olemas, käisin kutsikaid mitu korda enne lõplikku otsust vaatamas ja leidsingi omale sobiva koera," pajatas Maarja ja lisas, et Bianca on väga elava ja rõõmsa loomuga, ent ka natuke kangekaelne.

"Biancast on kõikide aastate jooksul väga palju rõõmu olnud ja nalja on temaga palju saanud. Ühel korral unustasin šokolaadivõipurgilt kaane ära ja see jäi kööki lauale. Õnneks oli purk üsna tühi ja Biancale seal palju maiustamist ei leidunud. Kui aga koju jõudsin, oli ta oma valge koonu ja esimesed käpad üleni pruuniks saanud ja ukselt vaatas vastu peaaegu tundmatuseni muutunud koer," rääkis ta krutskeid täis koerast!

TOIMETAJA

+372 5199 3733
jaane.tomps@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee