Inimesed

Karm kriitika: kas tõesti ei oska hertsoginna Meghan oma last süles hoida? 

Naisteleht.ee, 12. juuli 2019, 10:40
Foto: Andrew Matthews
Terav kaamerasilm tabas kolmapäeval toimunud prints Harry polovõistlustel ka hertsoginna Meghani koos poeg Archie Mountbatten-Windsoriga. Pärast piltide ilmumist sattus naine aga karmi kriitika alla, sest väidetavalt ei oska ta oma last õigesti üles hoida.

Paljud inimesed kirjutasid sotsiaalmeedias, et Meghan hoiab oma last kohmetult ja näib nagu pillaks ta Archie iga hetk maha. "Kõik need lapsehoidjad unustasid talle õpetada, kuidas on kõige parem vastsündinut hoida," kommenteeris üks fänn. "Kas keegi palun õpetaks teda last hoidma?" küsis teine. "Meghan ei paista end last hoides mugavalt tundvat, see ei tundu kuidagi loomuliku poosina! Kas ta teab, kuidas oma 2-kuust beebit hoida?" kirjutas kolmas.

Mitmete ekspertide hinnangul ei teinud naine aga midagi valesti. Lastearst Jen Trachtenberg lausus väljaandele Mirror, et lapse hoidmiseks pole olemas õiget viisi: "Sa tahad veenduda, et lapsel on turvaline ja seda Meghan ka tegi. Ta hoiab teda kindlalt kahe käega. Ta ei nuta ja tal pole ebamugav."

"Ilmelt muretsesid inimesed, et ta ei hoia beebi pead õigesti. Üldiselt on teiseks elukuuks pea juba piisava kontrolli all ja seda pole vaja kogu aeg kinni hoida," lisas Dr. David L. Hill.