Inimesed

Miks JFK Jr. ja printsess Diana omal ajal salaja kohtusid? (3)

Naisteleht.ee, 17. juuli 2019, 10:08
Foto: Anwar Hussein / TelePress/Angeli / Scanpix
John F. Kennedy Jr. ja printsess Diana surmadest on möödas juba paarkümmend aastat, ent inimestele pakuvad detailid nende elude kohta jätkuvalt huvi.

Diana suri 1997. aastal Pariisis aset leidnud autoavariis, JFK Jr. hukkus aga kaks aastat hiljem lennuõnnetuses. Alles pärast neid traagilisi sündmusi hakati Dianat ja Johni omavahel seostama ning kuulduste kohaselt oli neil ka afäär.

Väidete taga on Diana kunagine sõber ja ravitseja Simone Simmons. Aastal 2005 välja antud raamatus "Diana: the Last Word" kirjutas Simmons, et Diana sõnul sõnul oli ta Johniga maganud. "Vestlesime ja üks asi viis teiseni – lõpetasime koos voodis. See oli puhas keemia," oli printsess talle pihtinud.

Paljud on seadnud Simmonsi jutu kahtluse alla, ent mis siis tegelikult juhtus? Naisel on küll õigus, et Diana ja Kennedy kohtusid ühes Manhattani hotellitoas, kuid nii mahlakas see kohtumine polevat olnud.

Kennedy endine assistent RoseMarie Terenzio viibis tegelikult kohtumise ajal hotellis ning tema sõnul oli kogu lugu palju süütum. Terenzio seletas, et paar korraldas 1995. aastal salajase kohtumise, kuid hotellitoas arutati hoopis Diana poseerimist Kennedy ajakirja George kaanel. Nad polnud varem kunagi kohtunud ja Diana soovis enne nõustumist rääkida temaga silmast silma.

Ajakirja loovjuht Matt Berman lausus väljaandele People: "Pidime tegema võimalikest kaantest visandid ja ta võttis need Carlyle'i hotelli kohtumisele kaasa." Printsess lükkas lõpuks siiski viisakalt Kennedy pakkumise tagasi ja jättis ajakirja jaoks poseerimata. Bermani sõnul oli Kennedy aga pärast kohtumist talle öelnud, et Dianal on kaunid jalad.

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee