Suhted

LIHTSALT MARIA BLOGI | Intuitiivne toitumine – elu ilma dieetideta 

Maria Rozbaum, 17. juuli 2019, 12:53
Foto: Erakogu
Hei naised ja muidugi ka mõningad mehed, kes te mu blogi jälle üles leidnud olete! Esimeses videos rääkisin veidi, kuidas dieetidest loobusin ja nüüd mõned kuud intuitiivset toitumist viljeleda üritan. Kuna sain selle kohta palju küsimusi, siis tänases videos räägingi natuke lähemalt.

Loodan, et tulete ja esitate video all konkreetsemaid küsimusi, mis seoses teemaga tekivad. Siis oskan tulevikus veelgi paremini infot jagada. Ma ei ole muidugi toitumise ekspert ja saan jutustada vaid oma kogemustest ning lisada, mida mujalt juurde lugenud. Loodan, et teiegi tulete ja kribate midagi kommentaaridesse oma näidete varal.

Siis saame koos edasi minna. Mina annan paar nippi, kuidas intuitiivne toitumine enda jaoks lihtsamaks teha ja lükkan ümber mõned valearusaamad, mis inimestele selle elustiili kohta on. Avaldan ka, kuidas see mu kehalaalule mõjunud on.

Minu kanalis video kommenteerjate vahel lubasime loosi panna kaks Naistelehe ühe kuu tellimust. Auhinnad lähevad youtube kasutajatele Clelia S. ja Elina Peetso. Palju õnne! Tänase video all on taas välja toodud mu instagrami konto, kirjutage mulle sinna ja andke teada, kuhu ajakirja soovite.

Aga siit leiate värske video, head vaatamist!

Samal teemal

17. august 2019, 09:22
LIHTSALT MARIA BLOGI | Mugavad koduriided teevad jahedad õhtud mõnusaks!
3. august 2019, 09:50
LIHTSALT MARIA BLOGI | August on pulmakuu - mida külalisena kanda, kui pole just kõige kondisem?
31. juuli 2019, 18:16
LIHTSALT MARIA BLOGI | Intuitiivne elu möödub diivanil, tagumik hapukoort täis?
27. juuli 2019, 09:39
LIHTSALT MARIA BLOGI | VOL 7. Kui tahaks midagi värsket selga, aga raha pole