Müstika

AVESTA 18. juuli | Tee joogaharjutusi ja mediteeri 

Kai Tamm, 18. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päev on pühendatud igavikulisele ajale ja igavesele valgusele, mis saabub pärast võitu pimedusejõudude üle. Tänastel mõtetel on võime materialiseeruda – nende järgi kujuneb sinu tänane päev, mis on üks lüli spiraalis. Tee kokkuvõtteid möödunud kuust, lõpeta pooleliolevaid töid ja pane punkt, kuhu vaja, et homsest saaksid vabalt kasutada uue päikesepäevade tsükli energiat.

Kuutsükli 16. päev keelab lepingute ja kokkulepete sõlmimise, sest esindab hingelist vabadust ning hinge ja keha harmooniat. Enesele kohustuste võtmine rikub seda tasakaalu. Tee joogaharjutusi ja mediteeri.

PÄEVA MÄRGID: Lihtsalt ilusa või vääriskivi leidmine toob õnne, toetust ja abi. Kui kell jääb seisma, tähendab see halva perioodi lõppu sinu elus ning toimub üleminek teisele tasandile. Kui rõivad rebenevad või tuleb nööp eest ära, vabaned puudusest või takistustest. Kui sõidad silla alt läbi, millest just rong üle sõidab, soovi ja see täitub. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid eredad ja kirkad unenäod, mille peale ärkasid ja mida lõpuni mäletad. Parim on unenägu, kui nägid peeglit või ennast peeglist, sest see on puhastumise ja ebaõnnest vabanemise märk.

TOIT: Söö piimatoite, eriti hapupiimatooteid: kohupiima, jogurtit, keefiri.

SOODSAD VÄRVID: Kõik peale musta