Müstika

AVESTA 20. juuli | Suhtle, vaheta informatsiooni ja omanda uusi oskusi 

Kai Tamm, 20. juuli 2019, 07:00
Päikese päeva märksõna on õilis mõte, mille sünnitas loominguline alge. Mõte on kõige alus ja seepärast jälgi hoolikalt, millest mõtled ja räägid. Hoia harmooniat, rahu ja tasakaalu. Päev seondub teadmiste, tarkuse ja sõnamaagiaga. Suhtle, vaheta informatsiooni ja omanda uusi oskusi.

Kuutsükli 18. päev võib mõnele inimesele raskeks kujuneda. Kõik, mis sinu ümber täna toimub, on sinu sisemaailma peegelpilt. Sinu elu on täpselt selline, kuidas sa seda võtad ja kuidas sellele reageerid. Ainus viis midagi oma elus muuta on muuta oma reaktsioone. Kontrolli oma mõtteid ja tegele iseendaga. Päevas võib olla passiivsust, jäljendamist ja võõraste mõtete ülevõtmist.

PÄEVA MÄRGID: Kui sind hüütakse mitu korda nimepidi, tähistab see sinu seisundi paranemist ja soovi täitumist – kohe tuleb midagi soovida. Raha või metallesemete leidmine on halb märk ja toob needust, kaotusi või ebaõnne. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Unenägu, mis järgnes, on kindlasti tähenduslik. Kui nägid unes teed, reisi, puud, tähistab see heaolu, muutust paremusele, soovi täitumist. Kui nägid unes surnud sugulast, on see hea märk, ta võtab sinuga mingil viisil ühendust.

TOIT: Söö kergeid ja lihtsaid toite: salateid, võileibu, suupisteid.

SOODSAD VÄRVID: Kollane, helesinine ja rohekassinine

EBASOODSAD VÄRVID: Punane, oranž ja lilla