Müstika

AVESTA 21. juuli | Väldi raha kulutamist, sest see on kogumise ja koondamise päev (1)

Kai Tamm, 21. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva märksõna on kõrgeim õiglus. See on tule stiihia päev ja seepärast suhtu tulesegamisse kui rituaali. Tegele oma kodu, pere ja majapidamisega seotud asjadega. Hea on tegeleda käsitööga, oma kodu jaoks midagi luua või ehitada, lugeda palveid ja laulda. Väldi raha kulutamist, sest see on kogumise ja koondamise päev.

Kuutsükli 19. päev on üsna kriitiline. Istu lõkke ääres või süüta küünlad. Ei ole soovitav alla kirjutada lepingutele ega võtta endale kohustusi. Ei tohi lasta end segadusse ajada. Nagu kiuste võib täna ette tulla palju pakkumisi.

PÄEVA MÄRGID: Hea, kui leiad mõne vajaliku eseme, eriti puust või nahast tarbeeseme. Halb on asju kaotada – püüa need üles leida. Hea märk, kui sind päeva jooksul saadab muusika ja laul. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on head kõik materiaalsete asjadega seotud unenäod. Pööra tähelepanu vaid konkreetsetele unenägudele, kus oli selge, mida tegid või kuhu läksid. Kui nägid unes sööki või tegid süüa, on see materiaalse heaolu märk. Kui nägid unes surnut või surnuaeda, on karta plaanide ootamatut läbikukkumist.

TOIT: Täna on hea küpsetada leiba, pirukaid, saiakesi vms. Söö omavalmistatud toitu, kuid see peab olema kergesti seeditav.

SOODSAD VÄRVID: Tumesinine, tumepunane ja kirsipunane

EBASOODSAD VÄRVID: Roheline, kollakasroheline ja mürgised toonid