Müstika

AVESTA 22. juuli | Pahatahtlike inimeste ründeid on kerge ennetada 

Kai Tamm, 22. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päike esindab täna Taevalikke Sõdureid ja see on aktiivne tegutsemise ja ebaõiglusega võitlemise päev. Ole iseseisev ja vapper, täida oma kohust, lahenda keerulisi olukordi, aita solvatuid ja abivajajaid. Kui vaja, riski, kuid liigse kireta ja seaduse raames, sest siis tuleb võit ja õnnelik juhus, mis muudab elu.

Kuutsükli 20. päev soosib vaimset ümberkujunemist ja selle märksõna on hingede ümbersünd. See võib olla tõsine ja huvitav päev. Pahatahtlike inimeste ründeid on kerge ennetada.

PÄEVA MÄRGID: Kui lõikad endale sisse või torkad end, viitab see vabanemisele mittevajalikust. Kui leiad metallesemeid ja väga hea, kui need on teravad, sest see ennustab peatset jagusaamist kõikidest vaenlastest. Kui leiad tänavalt noa, võta see kindlasti üles, aga viska asemele mõni münt, nagu ostaksid selle: see on võidu, ammuste soovide täitumise märk. Kui lõhud mõne nõu ja see kukub paljudeks kildudeks, ootavad sind katsumused, kuid tuled neist auga välja. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui nägid dünaamilisi unenägusid. Kui nägid unes võitlust ja lahingut, tähistab see enda ja teiste vigadega võitlemist. Kui nägid unes end lühikeste juustega või lõikasid juukseid, on see vabanemine segavatest asjadest.

TOIT: Söö musta leiba, teravaid toite, sibulat ja küüslauku.

SOODSAD VÄRVID: Punane ja roosa

EBASOODSAD VÄRVID: Roheline ja mürgised toonid