Müstika

AVESTA 23. juuli | Söö magusat, vee ja rosinatega keedetud riisiputru 

Kai Tamm, 23. juuli 2019, 07:00
Päikese päeva märksõna on heategev maailm ning see on pühendatud maale ja kõigile maaga seotud tegevustele, vaimsele ja materiaalsele rikkusele. Tegele maiste probleemide ja maise tööga, tee põllu- ja aiatöid. Hoia rahu, korda ja harmooniat ning täida oma kohustusi vanemate ees. Ära räägi palju ega lobise tühja-tähja.

Kuutsükli 21. päev on pühendatud peatumatule liikumisele ja triumfile. Kui mõtestad lahti möödunud kogemusi ja nende alusel teed parandusi oma tulevikuplaanides, ilmnevad uued võimalused. Viibi palju värske õhu käes. Paljajalu murul käimine annab energiat. Samuti on hea supelda jahedas vees, sest see soodustab vaimset ümberkujunemist.

PÄEVA MÄRGID: Hea märk on kogemata mahavalatud piim, leitud laste mänguasjad. Kui leiad puust eseme, saad abi ametikõrgendusel. Kui libastud või kukud, läheb kõik viltu. Tekkiv nahalööve näitab äärmusliku olukorra venimist, ebakõlades oled ise süüdi. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud eredad unenäod ei tähenda midagi, välja arvatud mõned. Kui nägid unes, et harisid maad või töötasid põllul, on oodata edu ja õnne. Kui nägid unes, et sõid, eriti kui sõid leiba, tähistab see rikkust.

TOIT: Söö magusat, vee ja rosinatega keedetud riisiputru. Samuti on kasulikud kaalika- ja peeditoidud.

SOODSAD VÄRVID: Rahustavad ja pastelsed

EBASOODSAD VÄRVID: Erksad ja kirkad