Müstika

AVESTA 24. juuli | Tulevikku võib ennustada sümbolite, piltide või ornamentide kaudu 

Kai Tamm, 24. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva märksõna on Kõrgeim Tõde ning see on terviklikkusele, tervisele ja sugulussidemetele pühendatud päev. Pööra tähelepanu oma tervisele, kasuta palju külma vett, tee karastavaid veeprotseduure. Sümboolse tähendusena on võimalik puhastada, taastada ja uuendada ka sugulussidemeid.

Kuutsükli 22. päev on seotud kreeka mütoloogiast tuntud Hephaistose, sepatöö jumalaga, tähistades püsivust, Kosmilisi Seadusi, teadmisi ja infovälja. See on maagiline tarkuse ja salateadmiste kasutamise, mitteverbaalse maagia päev. Tulevikku võib ennustada sümbolite, piltide või ornamentide kaudu.

PÄEVA MÄRGID: Kui sinu kohal karjuvad või häälitsevad linnud (välja arvatud varesed) või puudutavad sind tiibadega, ennustab see tervist, abi, perekonna tugevnemist. Kui satud vihma kätte või saad juhuslikult märjaks, viitab see haigustest vabanemisele. Kui tänase ja homse päikesetõusu vahel nägid unes linde, saad varsti hea uudise. Kui nägid unes, et ujusid puhtas ja selges vees, on oodata õnne; kui sogases vees, on karta haigust.

TOIT: Söö mitmekülgseid, kergeid ja vedelaid toite ning mahlaseid puuvilju. Joo palju mahlu ja kvaliteetset mineraalvett.

SOODSAD VÄRVID: Erinevad hõbedase varjundid, hõbejassinine ja pärlmutter

EBASOODSAD VÄRVID: Must, punane ning karjuvad ja ärritavad toonid