Müstika

Horoskoop 24. kuni 30. juuli 

Naisteleht, 24. juuli 2019, 06:00
Foto: depositphotos
JÄÄR

Sinus lööb välja enneolematu karismaatilisus ja magnetism. Tegutsed ja ütled asju otsekoheselt, käänulisi kõrvalteid pidi asjaajamised sulle ei istu. Märkad ainult eesmärki ja lõppsihti.

Pane tähele! Oled kosmiliste mõjude poolt kistud igakülgse perekondliku suhtluse keerisesse. Su koduse elu märksõna on «laienemine» − igas suunas ja igakülgselt. See võib tähendada pereringi suurenemist, lahedamaid elutingimusi, võimalusi perega koos maailma avastada jne.

SÕNN

Ole valmis selleks, et su õlule langeb rohkem vastutust. Ära lase end sellest aga hirmutada ja kui pead valima, kas võtta enda kanda mõni suur ning esmapilgul hirmutav projekt, siis pigem riski – see tasub kindlasti ära.

Pane tähele! Su lähisuhe läheneb mingile otsusele. Kui loodad südames, et su kooselu või abielu püsib muutumatuna, pole see kuigi tõenäoline. Sinult oodatakse nüüd suuremat panust armastuse elus hoidmiseks.

KAKSIKUD

Saad kogemuste pinnal selgeks, milliste inimestega sa koos töötada või asju ära teha tahad ja millistega mitte. See on väärtuslik kogemus – edaspidi tead terve elu, millistest kaarega mööda käia.

Pane tähele! Kannatlikkus pole endiselt su suurim voorus. Seda saad sa aga õppida nii sel nädalal kui ka lähikuude jooksul. Sind tabab mõndagi, mis vajab tõsist keskendumist. Kõige tõenäolisemalt on tegu elamispinda või rahaasju puudutavate teemadega.

VÄHK

Su eesmärgid nii karjääri kui ka isikliku elu plaanis on viimasel ajal aina kasvanud ning see on hea. Pea aga silmas, et oma sihtideni jõuad mitte tuima töörabamisega, vaid ainult juhul, kui laiendad oma silmaringi ning usaldad rohkem intuitsiooni, oma vaimu ja meele poolt ette öeldut.

Pere ja suhted: Kuigi tavaliselt naudid sa seltskonna keskpunktiks olemist, hoidud praegu pigem koduseinte varju. Mõistlik mõte, just siin laevad su patareid kõige jõudsamalt!

LÕVI

Sinu kuninglikku märki on alati seostatud kartmatuse, lugupeetuse ja suursugususega. Praegu oskad inimesi imeliselt mõjutada – veenda neid, et igaüks on iseenda elu kuningas või kuninganna.

Pane tähele! Kui varem huvitas sind töö juures enamasti vaid raha ja positsioon, siis viimasel ajal tabad end ilmselt tihti juurdlemas: miks ma seda teen? Kellele mu tööd vaja on? Kas ma saan oma ametist vaimset rahulolu? Lähitulevik annab vastused.

NEITSI

Sinu tähemärgi puhul mainitakse alati esimese asjana seda, et oled suur perfektsionist. Enamasti kõlab see üsna igavalt, umbes nii, nagu see iseloomujoon välistaks igasuguse spontaansuse ja lõbutsemise. Sel nädalal tõestad aga risti vastupidist! Võta elult kõik ja ära näpuga näitajaid tähele pane.

Pane tähele! Mida tahes sa ka ei tee, võta praegust perioodi kui ettevalmistust helgemaks tulevikuks – sul on õppimise aeg!

KAALUD

Ehkki tähtkuju nimi on Kaalud, oled sa praegu kõike muud kui tasakaalus! Pigem on sulle omasem kas taevas või põrgu, külm või kuum. Nii kui ühele poole kaldud, tundub sulle enamasti, et peaksid hoopis teisele poole hoidma.

Pane tähele! Võid praegu pidevalt tunda: miks mina? Sind puudutab väga, kui teised pereliikmed ei panusta kodusesse ellu sama palju kui sina. Räägi nendega. Nii hoiad ära suuremaid tülisid.

SKORPION

Võtad elu tõsisemalt kui muidu. Mida sa ka ei teeks, lähened kõigele suure süvenemise ja kohusetundega. See võib tekitada stressi, kuid lohuta end sellega, et head teod ei jää tasumata.

Pane tähele! Väga õige aeg on nii õppida kui ka õpetada. Ühelt poolt on su mälu väga hea, teisalt oskad hästi seletada ja edasi anda valdkonda, mida hästi tunned. Samuti läheb hästi näiteks kirjanikel, ajakirjanikel, giididel ja teadustöötajatel. Rahaliselt tunnevad end hästi kõik Skorpionid.

AMBUR

Su elu ja eelistused kõiguvad mõnusalt maiste naudingute ja keerulise filosoofia vahel ega satu iial omavahel vastuollu. Kannatamatuks muutud aga siis, kui tunnetad paigalseisu – sul on lihtsalt sünnipäraselt niivõrd tugev impulss aina uusi sihte avastada.

Pane tähele! Sul tuleb korduvalt silmitsi seista otsuste ja teemadega, mis panevad sind tõsiselt pead murdma selle üle, millesse sa tegelikult ikkagi usud. Jää endale kindlaks ja ära mine oma sisemiste veendumustega vastuollu.

KALJUKITS

Algaval nädalal leidub sinu jaoks väljakutse ühes üsna ootamatus valdkonnas. Satud omamoodi oravarattasse, aina jooksed, sihid mitut eesmärki korraga ning sellest saadav adrenaliin hoiab sind pidevalt käigus. Loodetavasti on tulemus positiivne.

Pane tähele! Paistab, et tugevate ja turvaliste peresuhete asemel on praegu pinnas üsna kõikuv. Sul on ebaselget olukorda raske taluda. Leia aeg kaaslasega maha istumiseks ja asjade arutamiseks.

VEEVALAJA

Missioonitunne istub sinus sügavalt sees ja praegu teed otsuseid oma elus just sellest ajendatuna. Viimased kuud ongi möödunud just teistele mõeldes. Peagi saad aga keskenduda rohkem isiklikule elule.

Pane tähele! Sa tõmbab ligi endast hoopis erinevaid tüüpe. Juhul kui oled vallaline, mõtle korraks järele, kas igapäevane koos olemine kellegi nii teistsugusega ikka passib sulle. Püsisuhtes olijale võib uus kogemus mõjuda aga pigem meelt lahutavalt.

KALAD

Just praegu, kui paljud puhkavad, asuvad tähed mõjutama su karjääriküsimusi. Suurepärane aeg, kui oled tööd otsimas või juurdled, milline üldse su unistuste töökoht olla võiks – siis saabub vastus.

Pane tähele! Su peresuhted on püsivad ja kindlad, kuid nüüd võib teid tabada mitu tõusu ja mõõna järjest. Põhjused peituvad arvamuste lahknevuses. Samas mingit pikka põrnitsemist ei tule – sul pole selleks lihtsalt aega! Pead kiirelt asjad ära klaarima, et edasi minna.

;