Müstika

AVESTA 25. juuli | Ole ettevaatlik, sest konfliktid pole kaugel 

Kai Tamm, 25. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päev on pühendatud surematusele ja see on seotud elu tärkamise, armastuse, rõõmu ja puhastava naeruga. Tunne elust rõõmu, suhtle ja lõbutse. Ära anna mingeid lubadusi. Kahjulik on juua palju alkoholi või midagi karta, sest võib tekkida hirm, üheaegselt nii elu kui ka surma ees.

Kuutsükli 23.päeva energiad on lausa vastupidised ja see päev ei ole kergete killast, sest see on nimelt saatanlik, mõttetu tigeduse, kannatamatuse ja agressiooni päev, mille sümbolid on krokodill, Kerberos ja kimäär. Partnerlussuhted on raskendatud, valitsevad põhjusetud ambitsioonid, egoism ning liialt kõrge enesehinnang. Ole ettevaatlik, sest konfliktid pole kaugel.

PÄEVA MÄRGID:

Kõik, millel on täna ühist puu- või juurviljadega, on heaolu ja edu märkideks (kuju, pähekukkumine jne.). Kui kõrvetad end kuuma vee või auruga, siis tähistab see puhastumist. Puu või oksa murdmine ennustab lahkumist sõpradest ja lähedastest. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest tähendavad head kõik taimedega seotud unenäod. Haige, kes nägi puhkevaid õisi, paraneb kindlasti. Kui nägid unes vilju puudel, siis on oodata rikkust ja küllust. Kui nägid unes loomi, siis on karta  pettust, ebakõla, probleeme.

TOIT:

Kasulik on süüa kõikvõimalikku taimetoitu: teraviljatoite, puu- ja juurvilju, seemneid ja pähkleid.

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane ja kuldne.

EBASOODSAD VÄRVID: pruun ja tumedad toonid.