Müstika

AVESTA 26. juuli | Võida enda hirmud ja kahtlused ning ülejäänu eest hoolitseb päevas sisalduv energia 

Kai Tamm, 26. juuli 2019, 07:00
Päikese päev toob endaga hvarna - taevase õnnistuse ja jumaliku ettehoolduse. Päeva mõte on valgustumine, vabanemine ja muundumine ning see päev lubab teha kõike, mis meelepärane. See on imepärane ja kummaline päev, mil võib juhtuda imesid. Kui oled õnnistuse ära teeninud, siis võid alustada puhtalt lehelt ning alustada uut elu.

Kuutsükli 24. päev on seotud loodusjõudude ärkamisega ning inimene võib saada tohutult energiat ja jõudu. See on liigsest vabanemise, vana lagunemise ja uue loomise päev. Täna võib saavutada võidu väljapääsmatuse üle ning siis avaneb uus tee. Võida enda hirmud ja kahtlused ning ülejäänu eest hoolitseb päevas sisalduv energia.

PÄEVA MÄRGID:

Hea, kui välgud ja müristamine järgnevad mõnele sinu lausele, sest see on neile kinnituseks. Kõik taevast või ülevalt kaela sadanud asjad on tähenduslikud ning ennustavad ootamatuid ja kiireid asju, kohtumisi vms. Kui sinu peale langeb linnusulg, siis saad hea uudise; kui vihm või rahe, siis ootab sind ees kiire ja järsk elumuutus. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Kui nägid unes äikest, välku, tuld, siis ootab sind täielik elumuutus. Kui nägid unes taevast, tähti või lendasid unes, siis on oodata soosingut, ametikõrgendust, soovi täitumist.

TOIT:

Täna võib süüa kõike, mida hing ihkab.

SOODSAD VÄRVID: erksad ja kirevad.

EBASOODSAD VÄRVID: hall, punakaspruun ja monotoonsed toonid.