Müstika

AVESTA 27. juuli | Päev on seotud loomise ja loomingulisusega 

Kai Tamm, 27. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päev on seotud loomise ja loomingulisusega. See on väga võimas taevase tule päev. Ole reibas ja loov. Ära maga kaua ega laiskle, sest füüsiline koormus annab energiat juurde. See on nagu energiaallika avamine. Kui jätad selle võimaluse kasutamata, siis ei pääse sa selle allika juurde kogu eeloleva kuu jooksul ning tunned pidevat väsimust ja uimasust.

Kuutsükli 25.päev on maagiline päev, mil on kasulik sukelduda üksindusse, kontsentreeruda ning kuulata oma sisehäält. Igasugune kiirustamine on täna lubamatu. Ole tähelepanelik, sest tarkust annab iga info – isegi see, mis esmapilgul mõttetuna näib. Kõik avaldub märkide ja sümbolitena ning kõik inimesed muutuvad mingil määral prohveteiks.

PÄEVA MÄRGID:

Väga hea märk, kui tunned end energilise ja reipana. Hea märk, kui tuuleiil lööb pärani akna või ukse, sest see viitab saabuvale küllusele uutele tutvustele või sellele, et sind on tähele pandud ning viiakse kõrgemale tasandile. Kui see juhtub vanas majas, siis on ees kolimine või kauge reis. Halb on näha ja veelgi halvem sisse hingata musta ja/või kibedat suitsu. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui sa üldse ei näinud und või ei mäleta seda.

TOIT:

Tuleb intensiivselt toituda, kuid sööma peab vaid kuuma, energiarikast ning kergelt omastatavat toitu.

SOODSAD VÄRVID: kollane, tumepunane ja pruun. Kasuks tulevad ka säravad riideid.

EBASOODSAD VÄRVID: külmad toonid.