Müstika

AVESTA 28. juuli | Kasulik on veeta aega allika, oja või jõe ääres 

Kai Tamm, 28. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane Päikese päev on eilse vastand ning pühendatud taevastele vetele. Vesi ei soosi maiseid ega tõsiseid tegusid. Pigem tuleb võimalikult palju puhata ning viibida värskes õhus ja looduses. Kasulik on veeta aega allika, oja või jõe ääres ning lasta voolaval veel puhastada oma psüühikat. Lase mõtted vabaks ning kujutle, kuidas vesi viib ära ülearuse.

Kuu toob tänasesse päeva kriitilisi ja ohtlikke noote, kuid mitte saatanlikke. Inimesed võivad olla kärsitud ning ärritunud. Sekeldamine ja tühja askeldamine võtab palju energiat. Positiivse poole pealt võid saada endistelt tuttavatelt ootamatuid ja häid teateid. Mõtesta ümber vanad kokkulepped, siis toovad need sinu ellu uue energeetilise laengu.

PÄEVA MÄRGID:

Kui kogemata lõhud veega nõu, siis ennustab see varanduse või raha saamist. Kui sind juhuslikult veega üle valatakse või satud vihma kätte, siis tulevad ilmsiks saladused. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Kui nägid unes seeni, siis tähistab see head tervist ning varanduse suurenemist; kui kalu, siis õnne; kui linde, siis häid uudiseid. Kui unes ujusid kuhugi, siis tähistab see sõltuvusest vabanemist.

TOIT:

Ei tohiks süüa loomset toitu ega tarvitada palju vedelikku. Hea on süüa piimasaadusi ja –toite ja kasulikud on kõik mahlased puuviljad.

SOODSAD VÄRVID: rohekashall, helesinine ja tumedad toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: punane ja muud erksad toonid.