Müstika

AVESTA 29. juuli | Ära tee asju, mis pole hästi läbi mõeldud (1)

Kai Tamm, 29. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päev on pühendatud Päikesele, kes jagab meile valgust ja soojust, kuid ka valgustatust. See on maailma tunnetamise ja avastamise päev. Kui on ilus ilm ja Päike paistab, siis põletavad tema kiired ära inimestel lasuvaid eksimusi ja patte. Päike aitab koguda energiat ning takistab jõukaotust. Ära tee asju, mis pole hästi läbi mõeldud, sest asjad, mis täna ei edene ei too head.

Kuutsükli 27.päeva märksõna on intuitiivne tajumine. See on lootuste ja otsingute päev. Meditatsioon ja töö enda sisemaailmaga aitavad muuta maailmapildi täiuslikumaks. Pea meeles, et sa ei tee siin maailmas midagi ainult enese jaoks, sest oled osa suurest mehhanismist. Kuu energia toetab sõnamaagiat. Kasuta seda päeva siis hästi.

PÄEVA MÄRGID:

Kui hommikul kodust väljudes kuuled laste naeru või näed kuidas lapsed mängivad, siis viitab see eelseisvale rikkusele. Kui miski sind üllatab, siis on oodata õnne. Kui lind lendab majja või isegi kui see on pabertuvi, siis ootab sind ees meeldiv üllatus. Kui tänase ja homse päikesetõusu vahel nägid hobuseid või hobuseraudu, siis tähistab see kriitilise situatsiooni lahenemist või probleemidest vabanemist.

TOIT:

Kasuta toidutegemisel seemneid ja pähkleid. Hea on süüa halvaad. Lihatoidud pole soovitavad.

SOODSAD VÄRVID: on päikese värvid: kuldkollane ja oranžikaskollane ning samuti kõik erksad värvid.

EBASOODSAD VÄRVID: sinine, hall, must ning sünged, määrdunud ja sogased toonid.