Müstika

AVESTA 30. juuli | Soovitatav on teha kõiki puhastavaid harjutusi ja rituaale (1)

Kai Tamm, 30. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva valitseja on Kuu, kes esindab inimese peidetud poolt, alateadvust ning kõike varjatut. Juhindu intuitsioonist ja ära esita küsimusi. Ole vooluses, pehme ja vormitav, kuid ära kuuletu kurjale. Palu Kuu valitsejalt heategusid ja anna ning tee seda, mida sinult palutakse.

Kuutsükli 28. päeva sümbolid on päike, lootos ja karma. Unes või mediteerides võid näha enda eelmisi elusid. Ennustused ja unenäod lähevad täide ning telepaatiline suhtlemine on kõrgseisus. Soovitav on teha läbi kõik puhastavad harjutused ja rituaalid nii füüsilise, astraalse kui ka mentaalse tasandi jaoks.

PÄEVA MÄRGID:

Kui satud ootamatult vihma kätte ja saad märjaks, siis on oodata õnne ja edu. Kui sinu peale langeb linnusulg, siis saad lähemal ajal häid uudiseid või kohtad vana sõpra. Kui leiad peenraha, eriti kui vapp on pealpool, siis tuleb probleemidele õnnelik lahendus. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed ja annavad konkreetset ning otsest informatsiooni. Hea, kui nägid unes loomi ja linde. Kui unes ujusid vees, siis on oodata haigusest vabanemist. Kui unes proovisid uusi riideid, siis on oodata rikkust ja perekonna kindlustamist.

TOIT:

Kasulik on süüa vedelaid toite ning juua palju mahlu, allikavett ja jahutatud teed. Ära söö mett, seemneid ega pähkleid.

SOODSAD VÄRVID: sinine, hõbedane ning luitunud toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: oranž ja kollane.