Müstika

AVESTA 31. juuli | Kasulik on mängida loogikat nõudvaid mänge või lahendada loogilisi ülesandeid (2)

Kai Tamm, 31. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päev on pühendatud tähtedele ja eelkõige Siiriusele, taevasele ratsanikule, kes võidab kuivuse deemoni ja kingib elustava vihma. Ole oma sõnades ja tegemistes hoolikas, rangelt aus ja õiglane. Väldi suhtlemist halbade või kahtlaste inimestega. Kasulik on mängida loogikat nõudvaid mänge või lahendada loogilisi ülesandeid, sest need aitavad modelleerida tulevikku ning leida parima võimaliku variandi.

Kuutsükli 29.päev esindab illusioone ja ohvreid. Tänasesse päeva koguneb terve kuutsükli mustus, mille kuuloomise hetk selle põletab. Hoidu pimedatest ruumidest ja sogasest veest. Aja eemale negatiivsed mõtted, ole ettevaatlik ja jälgi toimuvaid sündmusi.

PÄEVA MÄRGID:

Parim indikaator päevaks on hommik, eriti esimene tund peale ärkamist. Kui sel ajal sügeleb kael, siis hoia oma raha; kui sügeleb kõht, siis tööga seotud ebameeldivused. Kui leiad metall või muid säravaid esemeid, siis on oodata abi ja toetust ettevõtmistes. Kui tunned hommikul suus magusat maitset või tunned magusat lõhna, siis on oodata uusi tutvuseid ja edu. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud konkreetsed unenäod on tähenduslikud, sümboolsed ja segased mitte. Esimesed täituvad lähemal ajal. Kui nägid unes tuld või valgusallikat, siis on oodata kaitset ja abi.

TOIT:

Kasulikud on soolane kohupiim ja juust.

SOODSAD VÄRVID: punane, lilla ja valge.

EBASOODSAD VÄRVID: luitunud, soo- ja liivakarva toonid.