Suhted

Lutsutajad rannaliival: miks teevad noored eelmängu nii avalikult?! (66)

Ohtuleht.ee, 29. juuli 2019, 18:09
Foto: PantherMedia/Scanpix
Kuumad suveilmad meelitasid rahva küll randa, aga mitte kõik ei saanud seda rannal peesitamist nautida. Miks?

„Vedasime end perega Pärnusse kuumale rannaliivale, et veel patareisid laadida ja perega mõnusasti aega veeta. Ilm oli ideaalne, asukoht ja seltskond klappis, aga ikkagi pidi tilk tõrva meie mõnusas meepotis end ilmutama,“ kirjutab Kelli.

„Meist mõne sammu kaugusel oli noored liival peesitamas. Ega selles polegi midagi halba, aga nad ei suutnud teineteisest käsi eemale hoida. Ja seda ilmselgelt liiga häirivalt.“

„Kirglikud suudlused ja kaaslase kehal lippavad käed. Kõige hullem oli nende noorukite pidev ilastamine. Mu laps küsis, kas nad lutsutavad pulgakommi – no ausalt! Ega ta väga ei eksinud, sest näitsiku kaela imemisest tekkiv hääl oligi üks meeletu lutsutamine. Noormehe käed eksisid ikka korduvalt piirkonda, mida tavapäraselt avalikus kohas ei näpita. Pilgud ja köhatused neid ei peatanud. Nii aelesid nad seal kuuma käes vähemalt paar tundi. Me käisime lastega vähemalt paar korda ujumas selle aja jooksul, mil nemad üksteisel huuli paksuks imesid. Nõme kogemus,“ kurdab Kelli.

Naise sõnul oleks kerge musi ja embamine olnud veel normaalne, aga seekord mindi asjaga liiale: „See oli nagu tõeline eelmäng, aga selleks sobimatus kohas. Armunud on tore olla, aga intiimsemaid hetki võiks ikka privaatsemalt jagada,“ leiab Kelli.

66 KOMMENTAARI

l
Leo 31. juuli 2019, 19:14
Pärdikute dominantne isand demonstreerib avaliku paaritumisega karjale oma võimu. Kui seda üritab madalam isane, siis saab ta avalikult teiste käest tappa. Demokraatia tingimustes üritavad oma õigusi laiendada ka plebeid.
m
Margus 31. juuli 2019, 13:08
Tundub, et naine oli noorte peale lihtsalt kade.
Loe kõiki (66)