Blogid

Lihtsalt Maria: „Keskmise suurusega tüdrukud, hoiame kokku!“ 

Naisteleht, 14. august 2019, 16:00
Õpib ennast armastama: «Sa ju eeldad, et sinu elukaaslane hoiab sind nii 5 kilo kergema kui ka raskemana. Miks saa siis ise ennast ei hoia? Miks arvad, et ei ole ise väärt sama head kohtlemist kui teised inimesed?» küsib Maria retooriliselt ja kutsub naisi üheskoos nendel teemadel arutlema.Foto: Urmas Luik

Juba kuu aega peab Naistelehe veebiküljel oma videoblogi pärnakas Maria Rozbaum. Kust leida sobivaid riideid, kui sa pole just piitspeenike? Kuidas leppida oma kehaga, kui oled elu aeg dieeditanud, ent tulemused on ikka ajutised? Just seesugustel paljudele naistele nii tuttavatel teemadel Maria oma videolugudes arutlebki.

Umbes kuuke tagasi otsustasin käima tõmmata uue Youtube’i kanali. Miks, küsivad paljud. Neid on ju niigi palju? Tegelikult ei ole, vähemalt mitte eestikeelseid. Ja mitte selliseid, mis mulle huvi pakuks.

Esiteks on enamik Youtube’i kanaleid suunatud noortele või väga noortele. Mina saan mõne aasta pärast 40. Teiseks olen kogult selline ... keskmise suurusega. Mõõdud on säärased, et tavapoe rõivad kipuvad väikesed olema, aga pluss-suuruste osakonnas suured. Ma ei teinud enne küll mingit teaduslikku uuringut, kuid olen kindel, et minusuguseid on Eestis veel. Ja kohe täitsa palju!

Edasi lugemiseks: