Müstika

AVESTA | Pühapäev, 1. september 2019: Kui nägid unes vett, siis on oodata edu 

Toimetas Maria Rozbaum, 1. september 2019, 08:07
15. Päikese päev 3. Kuu päeva algus 13.37

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päev on pühendatud Ardvisura Anahita’le, naiselikkuse, armastuse ja ilu kehastusele iidsete aarialaste usundis. Ta esindab ka viljakust, sest on seotud taevaste teede ja vetega, mis toidavad allikaid ning muudavad maa õitsvaks ja viljakandvaks. See on avastuste ja ebaharilike võimete ärkamise aeg ning erilist rolli mängivad siin naised. Kõike, mida teed tee rõõmuga ja jäta tegemata kõik, mis on vastumeelt. Püüa oma tööd ja tegemised ise ära teha, sest meestelt täna abi ei paluta.

Kuu näitab end taevas õhukese sirbina ning lõppenud on pimeduse päevad. Päeva ilmestab energia laine, kuid uusi asju alustada pole hea. Pigem tegele igapäevaste asjade ning toimetustega. Ole teistega suheldes ettevaatlik oma reaktsioonidega, sest kõik negatiivsed emotsioonid on lubamatud.

PÄEVA MÄRGID:

Kui satud juhuslikult vihma kätte või kuuled müristamist ja näed välku, siis saad abi kõrgemalt. Kui valad endale vedelikku peale või kukud märjale kohale, siis ennustab see leppimist, andestamist, taaskohtumist vanade sõpradega. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad nii sümboolsed kui ka reaalsed. Kui nägid unes vett, siis on oodata edu, raha ning tasu. Kui unes lõhkusid, lõikasid, lõid või nägid verd, siis tähistab see millestki halvast lahti ütlemist.

TOIT:

Tarvita toiduks palju puuvilju ja joo mahlu, söö mett ja halvaad.

SOODSAD VÄRVID: oranž ja hõbedane.