Müstika

AVESTA | Kolmapäev, 4. september 2019: väikese metalleseme leidmine toob edu (2)

Naisteleht, 4. september 2019, 06:04
Foto: pexels.com
18. Päikese päev 6. Kuu päeva algus 13.24

PÄEVA OLEMUS:

Päikese päev on pühendatud küllusele, õitsengule, heategevusele, ning rõõmudele ja lõbustustele. Tee kõike, mida soovid, kuid lähtu õiglusest, sest see on päeva peateema. Ära pinguta end üle raske tööga. Puhka ja lõõgastu ning pühenda võimalikult palju aega oma lähedastele, lastele või lastelastele.

Kell 13.24 algab maagiline mõtete edasiandmise ning telepaatia päev. Ennustused ja unenäod lähevad täide. Tee kindlasti värskes õhus hingamisharjutusi, sest nii omastad kosmilist ürgenergiat - praanat. Selleks tuleb seista õues nina taeva poole ja hingata sisse nina kaudu ning välja suu kaudu. Samal ajal kujutle, kuidas see ürgenergia ja armastus sinusse voolavad.

PÄEVA MÄRGID:

Väikese metalleseme leidmine toob edu. Kui leiad kodu juurest mündi, vapp pealpool, siis on oodata heaolu või edu armuasjades. Väga hea märk, kui sa hommikul kuidagi ärgata ei tahtnud, sest see näitab, et sinu südametunnistus on puhas. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed vaid siis kui saabuval öösel on pilves ja sombune ilm. Siis täituvad need ruttu, 1-2 päeva jooksul. Seletatakse lihtsalt. Kui nägid unes liha, siis on karta haigust. Kui nägid unes kaklust, siis tähistab see suhete selgitamist.

TOIT:

Süüa tuleb vähehaaval kuid tihti. Eelista kergeid toite ning tunne nendest rõõmu.

SOODSAD VÄRVID: hall ning tumedad ja ranged toonid.