Inimesed

LIHTSALT MARIA | Proovin riideid suuruses XL 

Maria Rozbaum, 4. september 2019, 19:45
Lihtsalt MariaFoto: Liisu Altmaa
Hei! Tore, et mind jälle üles leidsid! Ehk mäletad, aga ehk ka mitte, et tellisin suve keskel Reservedist hunniku riideid suuruses XL ja näitasin, kuidas need mulle selga passisid.

Ilmselt ei ole mingi saladus, et ühe poe XL võib olla sama suur, kui teise S. Seega mõtlesin nüüd mõne uue poe riideid katsetada, et näha kas on vahet. Tulemus oli tõeliselt huvitav ja plaanin tulevikus samal teemal videote sarja raames nii paljude ketipoodide XL suuruses rõivaid üle vaadata, kui vähegi jõuan.

Sest olgem ausad, alati ei ole poes aega kõike selga proovida. Mõnikord lihtsalt ei viitsi ja netist tellida on ju ka nii mugav. Ja siis ongi kasulik teada, kui suur või väike ühe või teise tootja XL suurus võrreldes teistega on.

Seekord suundusin Lindexisse ja tulemus oli Reservediga võrreldes tõesti üllatav. Viimati nimetatud riiete selga proovimise video lingi leiad muuseas tänase alt, hea neid siis omavahel võrrelda!

Lindexist kadus suurte suuruste osakond!

Lindexis muuseas on toimunud väike muudatus, mis puudutab XL ja suuremaid suurusi. Nimelt ei ole seal enam eraldi osakonda, kust kogukamad kehakatteid leiavad. Nüüd võib ka kuni 5XL suurust leida tavariiulitelt.

Need on aga teisiti märgistatud, et lihtsam leida oleks. Videost saad teada, mida märdistus endast täpsemalt kujutab, kuid võin oma kogemusele tuginedes öelda, et asi on tõesti mugavaks tehtud!

Aga no mis siin ikka pikalt kirjutada, vaata parem ise tänast videot!

Samal teemal

20. juuli 2019, 10:41
LIHTSALT MARIA BLOGI | Tellisin kõik suuruses XL