Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Küsitakse, kuidas ma jõuan blogi kirjutada, kui mul on üksikemana nii raske 

Helen Kõpp, 7. september 2019, 12:00
Helen KõppFoto: Stanislav Moshkov

Kuidas ma jõuan väikese lapse kõrvalt blogida, pildistada, meile saata, tööotsi teha, tooteid katsetada, juhiluba teha, koolis käia jne? Mingil määral tuleb see aeg teiste tegevuste arvelt. Mul on aastatega välja kujunenud tegevused, millesse ma ajaliselt nii palju ei panusta, et saaksin rohkem pühenduda meelt lahutavatele tegevustele.

Carmeni kõrvalt tuleb oma aeg muidugi veel oskuslikumalt ära planeerida. Tegelikult on mul endal küll aeg-ajalt tunne, et ma ei jõua mitte midagi tehtud ning kõik aina kuhjub, kuid lõpuks on kõik ikkagi tehtud. Kõige rohkem on minu hämmastuseks küsitud, kuidas ma jõuan oma blogi kirjutada, kui mul on üksikemana lapsega nii raske.

Olen rääkinud, et Carmen uinub, tiss suus. Olenevalt õhtust on tal rind suus poolest tunnist kahe tunnini. Mina pean siis lihtsalt paar tundi nagu padakonn lamama. Vahel teeb tõesti kurvaks, et füüsilisi tegevusi ei saa lebades tehtud. Eriti, kui ta on otsustanud ka päeval tiss hambus tukastada. Süüa saan endale valmistada alles keset ööd, kui Carmen on uinunud. Kuid see aeg, kui mu füüsiline keha vangistuses on, on meel ju vaba. Ja telefon näpu otsas on mõtete kirjutamiseks suur sõber. Seega olen planeerinud, et teen kõik vajalikud kirjalikud tegevused õhtul Carmeni uinutamise ajal ära. Eks see vist olegi multitasking – imetades blogi kirjutamine ja kirjadele vastamine. Olen enamik oma postitustest kirjutanud telefoni abil, kuna mul on väga kiirelt kirjutav Google Swype klaviatuur, millega saab peaaegu sama kiiresti kirjutada kui arvutis kümne küünega klõbistades.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

31. august 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Kardan, et mul tuleb raskusi, kasvatades nii tugeva iseloomuga tegelast nagu Carmen
24. august 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | See on nunnu, kui liikluses juhtub midagi sellist nagu saates „Võimalik vaid Venemaal“
17. august 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Põdesin mootorratta sõidueksami pärast nii meeletult, et söögiisu läks ära
10. august 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Carmeni vähene päevane uni on kulmineerunud sellega, et olen kuradi väsinud