Lugejakiri

LUGEJAKIRI | Mida teha: töökaaslane käib kolleegide rõivaid ja jalanõusid proovimas (10)

Ohtuleht.ee, 6. september 2019, 23:09
Foto: PantherMedia/Scanpix
Mida teha olukorras, kus avastad, et su kolleeg on sinu kapi kallal ja proovib sinu rõivaid?

„Ta on väga sõbralik ja senini tore töökaaslane olnud, aga mõne nädala eest sattusin kummalisse situatsiooni, kus tüüp meie rõivistus minu kapist rõivad endale selga proovis,“ kirjutab tööstusettevõttes töötav 29aastane Oliver.

„Minu t-särk ja teksad olid juba seljas, kuid tahtis vist tossud kah veel jalga tõmmata. Ma oskasin vaid küsida, et mida ta teeb. Selgitas, et tahtis pulli lihtsalt teha. Umbes nii, et kas ma saan üldse aru või ei. Imelik tunne jäi piinama. Ega palju aega ei läinudki, kui kuulsin suitsuruumis üht kaeblemas, et ta ka teisele töökaaslasele sarnase teoga vahele juba jäänud. Viskas ikka mingi veidra mustri kohe sisse. Me meestega kappe üldiselt ei lukusta, aga ma ei tule isegi selle peale mitte, et kellegi kappi avama minna. Kui on ka lahti, siis teise rõivaid ja eraasju ma ei näpiks,“ selgitab Oliver.

„Ei teagi, mida teha. Ta täitsa okei tööline ja senini pole ka suhtumise ja suhtlemise kohta midagi ette nagu heita. Aga nüüd selline käitumine. Kas ta võib varjata, et talle meeldivad mehed või midagi. Küsida nagu temalt kah imelik, aga kuidas ma ka ülemuse juurde selle jutuga lähen... Jääb pigem mulje, et ma ise jälgin mehi. Aga ega ei taha väga omi asju enam niisama jätta sinna kappi kah.“

Kallis lugeja, oskad sa midagi Oliverile soovitada?

10 KOMMENTAARI

r
riidekapp 8. september 2019, 13:55
see on üldse muutunud selliseks müstiliseks kohaks, kuhu osa töötajaid kipub mingit reservi ja soga korjama. Ma muidu selline keskastme juht, mul kappi pole, aga on lauasahtlid- enamus tunnevad, et see on üldkasutatav koht, kuna pole lukustatud!
v
8. september 2019, 09:20
vana on fetišistist homo lihtsalt ja kui sa ei taha,et ta sinu riideid selga proovib,muretse oma riietekapi uksele lukk ette,muidu võib juhtuda,et ühel heal päeval leiad,et su särgi sisse on keegi onanud.
Loe kõiki (10)

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee