Lugejakiri

LUGEJAKIRI | Mida teha: töökaaslane käib kolleegide rõivaid ja jalanõusid proovimas (10)

Ohtuleht.ee, 6. september 2019, 23:09
Foto: PantherMedia/Scanpix
Mida teha olukorras, kus avastad, et su kolleeg on sinu kapi kallal ja proovib sinu rõivaid?

„Ta on väga sõbralik ja senini tore töökaaslane olnud, aga mõne nädala eest sattusin kummalisse situatsiooni, kus tüüp meie rõivistus minu kapist rõivad endale selga proovis,“ kirjutab tööstusettevõttes töötav 29aastane Oliver.

„Minu t-särk ja teksad olid juba seljas, kuid tahtis vist tossud kah veel jalga tõmmata. Ma oskasin vaid küsida, et mida ta teeb. Selgitas, et tahtis pulli lihtsalt teha. Umbes nii, et kas ma saan üldse aru või ei. Imelik tunne jäi piinama. Ega palju aega ei läinudki, kui kuulsin suitsuruumis üht kaeblemas, et ta ka teisele töökaaslasele sarnase teoga vahele juba jäänud. Viskas ikka mingi veidra mustri kohe sisse. Me meestega kappe üldiselt ei lukusta, aga ma ei tule isegi selle peale mitte, et kellegi kappi avama minna. Kui on ka lahti, siis teise rõivaid ja eraasju ma ei näpiks,“ selgitab Oliver.

„Ei teagi, mida teha. Ta täitsa okei tööline ja senini pole ka suhtumise ja suhtlemise kohta midagi ette nagu heita. Aga nüüd selline käitumine. Kas ta võib varjata, et talle meeldivad mehed või midagi. Küsida nagu temalt kah imelik, aga kuidas ma ka ülemuse juurde selle jutuga lähen... Jääb pigem mulje, et ma ise jälgin mehi. Aga ega ei taha väga omi asju enam niisama jätta sinna kappi kah.“

Kallis lugeja, oskad sa midagi Oliverile soovitada?