Reisimine

Lend tühistati.. kuid järgmisel lennul kohtas ta tulevast abikaasat! (1)

Ohtuleht.ee, 13. september 2019, 17:16
Pilt on illustreeriv.Foto: Pixabay
Kas pole kummaline – tühistatud lennust võib alata sinu elu parim asi? Just niimoodi juhtus ühe naisega 2015. aastal.

Nimelt tühistati Anna Gorga lend Assooridelt Lissaboni ning ta tõsteti järgmisele lennule. Seal kohtas ta aga oma tulevast abikaasat, kirjutab Travel and Leisure.

Itaallanna istus lennukis maha, kui talt uuriti, kas ta oleks nõus kohti vahetama. Niimoodi sattus naine ameeriklase Sean Kavanaghi kõrvale istuma. Nad hakkasid lobisema ning Lissaboni jõudes läksid koos kohvitama. Ometi pidid nad peagi laiali minema – Sean oli lendamas Iisareli, Anna aga koju Zürichi. Anna ütles, et kui Sean peaks kunagi sattuma Zürichisse, võtaks ta ühendust. Ometi ei uskunud naine, et kunagi enam näevad.

Siiski tuli Sean paar kuud hiljem Zürichisse. Nad veetsid nädalavahetuse koos ning tegid kohe plaanid järgmiseks nädalavahetuseks Hispaanias. Siiski pidid mõlemad peagi kodumaale naasma – ühine tulevik tundus nende mõlema jaoks veel ebakindel.

Õige pea pakkus Anna ülemus mõneks ajaks tööd Miamis. Naine nõustus, sest see tõi ta lähemal Seanile, kes elas Bostonis. Nad veetsid sel ajal peaaegu kõik nädalavahetused koos.

Ja siis pakuti Annale tööd Bostonis! Aasta pärast kaugsuhet said nad kolida kokku ning on tänaseks abielus.