Inimesed

Inga Lunge elab nii, nagu süda teda juhib 

Silja Paavle, 1. november 2019, 06:00
ÕNNELIK: Inga on õnnelik just siin ja praegu. Kuigi vabakutselise näitleja töö viib ta sageli Tallinna, pakub Tartu Karlova linnaosa toredate inimeste ja paikadega kogukonnatunnet ning teadmist – see ongi elamiseks kõige õigem paik.Foto: Aldo Luud

«Vahel tundub, et mõni justkui teaks endal mitut elu olevat. Mina tean, et mina elan selles kehas ühe korra. Seetõttu püüan elult võtta kõik toreda, mis vähegi võimalik,» lausub näitlejanna Inga Lunge.

Teadmine, et talle on antud vaid üks elu, paneb Inga (38) tegema kõike seda, mis tõesti meelepärane tundub ja väljakutseid pakub. Nii ei kahetse naine loobumist Piret Jakobsoni rollist menuseriaalis «Pilvede all». Kuigi kolmest õest vanimat ei näe ekraanil juba teist hooaega, on raske leida päeva, mil keegi Ingal nööbist kinni ei haaraks ja juhtunu kohta ei uuriks.«Võib-olla tuleb Piret Jakobson seriaali tagasi, näiteks pärast soovahetusoperatsiooni. Seda teab kõige paremini stsenarist. Aga selle kohta, kas Inga Lunge veel kaasa teeb, võin küll öelda: praegu mul selliseid plaane pole. On palju muud tegemist,» kostab naine.

Hirm on inimlik

Edasi lugemiseks: