Lugejakiri

Mees küsib: miks naine oma ekse sotsiaalmeedias piilub ja passib (9)

Ohtuleht.ee, 6. november 2019, 10:12
Foto: PantherMedia/Scanpix
„Olin nädalavahetusel valves, kuid koju jõudes ei oodanud mind ees see, mis oleks pidanud. Köögilaual vedelesid pitsakarbid ja pooleldi söödud salat. Ometigi teadsin kindlalt, et sel nädalavahetusel oli kaasa kodune,“ selgitab Õhtulehele kirjutanud Meelis, et nad on oma elu töögraafikute järgi seadnud viisil, et keegi täiskasvanutest alati kodus laste juures oleks.

„Ma võin ju seda pitsat kah süüa, aga üldiselt enne palgapäeva me taoliseid sööminguid ei korralda,“ täpsustab Meelis ja lisab: „Naine ise istus arvutis ja kugistas hiireklikkide vahele pitsat.“

„Prille ma kannan, aga niipalju näen, et mingite meeste pilte ta seal vahtis. Ma kohe ei öelnud midagi, vaid vahetasin riided, sõin ja aitasin lastel kooliasjad korda seada. Tahtsin naisega omavahel sellest rääkida,“ ootas Meelis ärevil, et lapsed magama läheks ja ta naisega kahekesi jääks.

Kui see hetk kätte jõudis, siis mees enam ei oodanud, vaid küsis otse, mis mehi tema kallim seal arvutis vahtimas käib.

„Minu imestuseks ei varjanud ta seda üldse. Tema sõnul käib ja uudistab, et mis ta endised kallimad oma eluga teinud on. Näitas isegi mulle üht 15 aasta tagust kallimat. Ma veel kommenteerisin, et meenutab vangi. Ise oli ta aga silmnähtavalt elevil, kui jutustas ja jagas teadmisi, kus ta eksmehed kõik tööl on, palju lapsi on jne. Ma sel õhtul lõin käega, aga hinges kripeldab ikka edasi. Miks ta neid mehi vahib? Ma ei käi ega mõtle neile naistele, kellega ma varem koos olen olnud. Isegi oma tütre emale pole mõelnud. Mis mul neist naistest, kes mu elust läinud on? Aga tema otsib ja leiab. Keelata kah ei saa. Aga pitsitab see tedamine. Teha ei oska midagi,“ uurib Meelis, et äkki võõrad naised oskavad teda selle murega aidata.