Sisuturundus

KUUM GALERII | Naiselik.ee esitleb eriti seksikaid, kuid samas maitsekaid jõulukingitusi! 

Naiselik.ee, 8. november 2018, 15:41
Foto: KIX
Miks mitte lasta jõulude ajal fantaasial lennata ning kinkida oma naisele midagi kuuma, kuid samal ajal maitsekat? Loomulikult võib naine iseennastki jõulude puhul seksika ja enesekindlust tõstva body või pesuga premeerida.

Mida Naiselik.ee soovitab?

Waist Traineri korsett on imeilusate pitside, dekoratiivõmbluste ja efektsete nööridega. Selle võimuses on ühelt poolt siluda ja vormida figuuri, kuid teiselt olla meelitavalt seksikas. Korseti külge saab kinnitada ka tripid.

Must babydoll toob armuellu romantikat ja lubab end samal ajal seksikana tunda. Toode on silmapaistva peenikese pitsiga, avatud esiosa ja lipsuga. Ideaalne mesinädalateks, pulmaööks ja teisteks erilisteks sündmusteks.

Punane pitsiline body on avara dekolteega ja selja pealt siidpaelakestega. See niidab jalust iga mehe!

Roosa pitsiline body on õrnalt läbipaistev reguleeritavate õlapaeltega ning naiselikult elegantne. Rinnakorvi osad on ilma polstrita ning body käib altpoolt lahti.

Foto: KIX

Mees, kui oled neid pilte vaadates veidi segaduses, mis sinu naisele sobib ja mis võiks kõige enam meeldida, siis on ideaalne kingitus ka Naiselik.ee kinkekaart (väärtuses 10, 20 ja 50 eurot)! Vaata täpsemalt SIIT!