Lugejakiri

Lugejakiri: abielu sai alguse üheöösuhtest kolleegiga (10)

Ohtuleht.ee, 6. detsember 2019, 10:04
Foto: PantherMedia/Scanpix
„Kolm aastat tagasi tundsin ma esimesel advendil küll erutust ja ärevust, aga poleks iial osanud aimata, et sellel päeval saab alguse mu elus järgmine etapp,“ kirjutab Ly.

„Läksime kolleegidega välja pidutsema, mis kujunes päris meeleolukaks. Lõpus juhtus nii, et jäin ühe meeskolleegiga kahekesi. Jutt klappis, kuid juba õhtu alguses oli tunda, et meie vahele jagub ka muud särinat ja särtsu. Üks asi viis ikka teiseni, mistõttu esimese advendi võtsin vastu tema poissmehe-üürikas. Hommikul ebamugavust ei olnud, aga mõlemad olime nõus, et asi jääb ühekordseks. Tundus jube keeruline tööelu ja eraelu omavahel jagada. Nii ta jääma pidi, aga ei jäänud,“ kirjutab Ly.

„Suhtlesime tööalaselt edasi, aga muidu ei suhelnud. Ma valetaksin, kui väidaksin, et ma talle ei mõelnud. Ikka tõmbas tema suunas, aga üritasin olla realist. Ja siis juhtus, et mingil imekombel saadeti meid koos komandeeringusse. Nagu aimata võite, siis ei maganud me ühtegi ööd eraldi tubades. Pean tunnistama, et pärast seda komandeeringut pole praeguseni olnud ööd, kus teineteisest eraldi oleksime maganud. Ju see oli ikkagi märk ja saatuse poolt nii seatud. Ma tegelikult ei ole ka üldse seda tüüpi naine, kes üheöösuhteid harrastaks. Aga mul on hea meel, et toona nii läks,“ kirjutab Ly.

Naise sõnul kestab nende armuõnn tänaseni.

„Me oleme paljude teadmata vaid kahekesi abiellunud ja jagame õnne. Sel aastal saab meist ka tõeline pere, sest ootame oma esimest pisikest,“ täpsustab Ly.

Ly sõnul kolisid ja jäid nad pärast reisi kokku. Naine vahetas aasta hiljem töökohta, sest talle pakuti paremat positsiooni ja palka konkurendi poolt.

„Lisaks kippusid tööl olevad mured koju kaasa tulema. Nüüd saame teineteist hoopis aidata ja toetada. Praegu naudin koduperenaise elu ja valmistun uueks perioodiks. Aga olen jõulude eel ehe näide, et üheöösuhtest kolleegiga – sellest võib tõesti midagi head sündida.“

;