Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | Kuidas ma Carmeni lõpuks kõndima sain (2)

Helen Kõpp, 7. detsember 2019, 12:00
Helen ja CarmenFoto: Stanislav Moshkov
Mina olen üks neist emadest, kellel oli probleemiks see, et laps ei hakanud käima sel ajal, kui kõik ootasid. Ei saa öelda, et ta õigel ajal käima ei hakanud, sest õige aeg on päris pikk periood.

Minu elu tegi see raskemaks küll, kuna ma ei saanud ju teda kordagi käest ära panna. Pidevalt tassisin teda ning kui oli vaja riideid vahetada, siis ei saa ju põrandale ka last asetada, pidi kõik kuidagi ilma ära tegema. Teised lapsevanemad küll aina räägivad, et kui laps kõndima hakkab, siis nad hakkavad soovima, et ta olekski jäänud pikalt raske puuhaluna vedelema. Teate, mul oli pikendatud periood rasket kotti tassida, nii et usun täitsa, et ma olen õige inimene ülemaks, et ärge te teised ka arvake, et elu kergendab lapse hiline areng. Või mida iganes paljud ütlevad: et kui kõndima hakkab, siis soovivad, et oleks võinud natuke veel liikumatu pamp olla. Oh ei, praegunegi oli minu jaoks liiga pikalt juba.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30. november 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Kõmumeedial on tore minust stereotüüpset lolli blondiini kuvandit hoida
23. november 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Carmeni esimesed päevad lasteaias lõppesid mu jaoks suure nutuga
16. november 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Lasen Carmenil avalikes kohtades vabalt ringi liikuda, aga inimesed arvavad, et olen ta silmist kaotanud
9. november 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Lasin tarkusehamba eemaldada ja pidin paistes näoga kaamera ees olema