Lugejakiri

Lugejakiri: mees ajas armukadeda naise tõttu habet poe parklas (6)

Ohtuleht.ee, 9. detsember 2019, 10:29
Foto: PantherMedia/Scanpix
„Pühapäev algas minu jaoks sellega, et ajasin Prisma parklas habet,“ kirjutab Heiko.

34aastane mees oli laupäeval sõbra sünnipäevale liiga kauaks jäänud, kuid lisaks sellele sõbra sotsiaalmeediasse sattunud pildile koos ühe võõra naisega. Kodus vaadati sellele aga väga viltu.

„Hommikul koju jõudes visati mulle kilekotiga mõned hilbud ja pesemisvahendid. Ma ei saanud alguses aru, et mis toimub, kuni telefonist mulle pilti nina alla hõõruti“ kirjeldab Heiko.

Eelmisel õhtul oli pidutsevate sõprade seltskonda juhtunud ka kunagine klassiõde, kes sõbrannadega väljas oli.

„Rääkisime juttu ja tegime mõne kokteili. Eks mingi hetk tegi üks kamraad pildi ja postitas selle sotsiaalmeediasse. Ja ju mu naine juhtus seda siis õigel hetkel nägema. Nii vihasena pole ma teda veel näinud. Hea, et lapsed tema vanemate juures olid. Meil oli üle aastate ikka korralik tüli,“ tunneb Heiko ka kahetsust.

„Ütlesin talle ikka asju, mida tegelikult ei mõelnud. Ja eks mul oli kahju temast kah, sest näost oli näha, et ta oli nutnud. Läksin küll uljalt ja võidukalt oma kotiga naise juurest minema, aga hiljem leidsin end mõttelt. Milleks seda kõike vaja. Habemetüükad näos istusin parklas ja hõõrusin lõuga puhtaks. Ei ole minu vanuses enam kõige parem viis hommikut alustada. Annan naisele aega rahuneda, aga kinnitan ka avalikult – ma ei teinud midagi valesti,“ kinnitab Heiko, kes tahab naisega ära leppida ja koju tagasi saada.

„Selle nädala magan enda ema juures, aga seal oli kah seletamist, mis mul nüüd kodus lahti on. Aga eks ma klaarin selle asja ära, sest tegelikult ei ole ma midagi valesti teinud. Mõnikord võib väga väiksest asjast tulla suur arusaamatus. Kahjuks,“ võtab Heiko endaga juhtunu kokku.

;