Blogid

HELENI BEEBIBLOGI | See, et mul Tinder on, ei tähenda sugugi, et ma kangesti meest vajaks 

Helen Kõpp, 14. detsember 2019, 12:00
Helen KõppFoto: Stanislav Moshkov
Mis vahe on sotsiaalmeediakanalitel? Neil on erinevad eesmärgid. Facebook on näiteks sõpradega aja veetmise koht – jutustad Messengeris, lood olulised grupid, kuhu koonduvad samade huvidega inimesed näiteks ülikoolist ning jagad enda jaoks olulist infot. Mis koht on aga Tinder? Minu teada eristab Tinderit Facebookist nüanss, et tegemist on tutvumisäpiga. Igaüks, kes sinna konto teeb, arvestab, et ta ei koonda seal ühte patta samade huvidega sõpru, vaid alustab vestlust uute inimestega.

Olen tähele pannud, et mulle on avalikult meeleheitel tibi tempel külge löödud. Seega pole siin midagi imestada, et mulle on aastate jooksul tulnud Facebooki kirju, mis esitavad konkreetselt soovi tutvumiseks. Samal põhjusel on mul aastaid Facebooki profiilil kirjas olnud, et tutvumissooviga mitte ühendust võtta – juhuks, kui mõni pole endiselt kursis, et tutvumiseks on olemas ju teised saidid.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

7. detsember 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Kuidas ma Carmeni lõpuks kõndima sain
30. november 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Kõmumeedial on tore minust stereotüüpset lolli blondiini kuvandit hoida
23. november 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Carmeni esimesed päevad lasteaias lõppesid mu jaoks suure nutuga
16. november 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Lasen Carmenil avalikes kohtades vabalt ringi liikuda, aga inimesed arvavad, et olen ta silmist kaotanud