Reisimine

Peiu oli ühest ja pruut teisest riigist… siis abielluti lennukis! (1)

Naisteleht, 15. detsember 2019, 15:19
Kui pruut on ühest riigist ja peiu teisest, võib tekkida õigustatud küsimus, kus korraldatakse pulmad? See paarike otsustas abielluda poole peal – lennul Austraaliast (Sydney) Uus-Meremaale (Auckland).

Oma jah-sõna öeldi täpselt siis, kui lennuk oli jõudnud kahe sihtkoha vahele, kirjutab CNN. Pruut Cathy (kes on pärit Uus-Meremaalt) astus lennukile, kandes pruutkleiti ja loori ning hoides lillekimpu käes. Austraaliast pärit peiu David oli aga riietatud ülikonda.

Oma truudusevanne öeldi kõigi reisijate ees, kelle hulgas oli nii lähedasi kui ka täiesti võõraid inimesi. Tähtsa sündmuse puhul lubati neid isegi kokpitti pulmapilte tegema. Tõe huvides on vaja siiski mainida, et ametlik abielu sõlmiti paari vahel siiski Sydney lennujaamast enne pardale astumist.

Paarike tutvus 2011. aastal mängides mängu Airport City, oma esimeseks kohtumiskohaks sai Sydney lennujaam kaks aastat hiljem ning David plaanis isegi Brisbane-Melbourne lennul kallimat kosida, kuid hakkas siiski pabistama. Seega on nende ühine elu on olnud lennundusega seotud.

;