Lugejakiri

Lugejakiri: vanemad ei tea, et mu tudengipõli möödub poistega pidutsedes

Ohtuleht.ee, 2. märts 2020, 10:46

15 KOMMENTAARI

ü
Üliõpilane/ 4. märts 2020, 17:43
Peo panemine peab ikka raha teenima. Poisikesed pole maksujõulised aga 40-60 aastased härrasmehed maksavad hea " teenuse " eest head raha.
p
peategelane/ 3. märts 2020, 15:06
vist täiskasvanu... kellele mõjub "korrastavalt" eelarve kärpimine. Jääb pidutsemiseks aega vähem, kui kaasa lüüa ei suuda, ka sõpru... Tõelised sõbrad jäävad.
a
artikli tekitamine/ 3. märts 2020, 15:04
ei paranda pidutsejate arusaamisvõimet, küll aga eelarve kärpimine. nappus annab ajale ja ka rahale väärtuse. Modereerimisele...
p
pole midagi/ 3. märts 2020, 12:56
kui neegribeebiga koju lähed siis on alles üllatust.
n
Napsitrall./ 2. märts 2020, 17:27
Nõuka ajal külastas korra rusoturisto - oblikomorali Amsterdamis p - ordumaja. Eks siis hakkas tüdrukule propat tegema,, et tule aga meile Nõukaliitu, hakad tudengiks , lähed kõrgkooli ühikasse elama. Tüdruk: mis te nüüd, ema i tahtnud mind isegi bor - delli lubada, rääkimata veel Nõuka tudengite ühikast. :-)
t
2. märts 2020, 13:56
Tundub, et see naine oma vanematega ei suhtle? Kui suhtleks, siis vanemad saaksid ju aru, et tütar on õhtuti kogu aeg kusagil kärarikkas kohas või teda ei saa kunagi kätte, ja selline asi tekitaks neis kahtlusi ja küsimusi. Suure tõenäosusega on selle naise vanematel täiesti ükskõik, millega nende tütar tegeleb.
k
Kats/ 2. märts 2020, 13:40
Tundub olema mingi maakas. Meil käis kõva pidutsemine juba gümnaasiumis ja põhikooli lõpuklassides. Kui hinded korras olid, siis vanemad lubasid väljas käia. Ei olnud mingit varjamist ega salatsemist. Ei saa aru, miks see naine siin oma vanematega ei saa normaalselt suhelda? Kas kardab rihma saada? Täiskasvanud inimene. Ise teab, mida teeb. Või pelgab, et vanemad enam tema pidutsemist ei taha rahastada, kui teada saavad?

r
rein/ 2. märts 2020, 13:07
eks selline aeg ongi lõbutsemiseks. ainus survekoht, et kui ainult pidude ja kooliaja arvelt tööl käimise lõpus ka kõrget haridust tunnistav diplom antakse, siis ega see paljudele kasu ei too. pigem võiks ju pidutseda kuni isu täis ja siis mingit tarkust ja oskust kõrvade taha koguda
s
shveik/ 2. märts 2020, 12:21
Naiste kohustuslik ajateenistus oleks abiks..
Õige jutt --- Kaitsevägi noortele naistele / 3. märts 2020, 09:24
Ja kui Ülemus annab käsu ""Pikali On kõik poisid kõhuli maas ! Aga KUI NAISTELE ANTAKSE KÄSK PIKALI ,,SIIS NAINE VISKAB KOHE SELILI ""JA JALAD KA LAIALI
t
Tekkis küsimus, et / 2. märts 2020, 11:59
miks küll Naisteleht selliseid rumalaid lugejakirju avaldab? Alles hädaldas siin Naistelehe lugejakirja rubriigis üks mees, et ta ei saa hakkama 2000-eurose palgaga. Järgmine mees juba vingus, et tema ei tule 3000-eurose palgaga välja. Nüüd mingi pidutseja. Kas seetõttu ei tulegi mehed palgaga välja, et nad teevad tudengineidudele välja? Kui see on näide Naistelehe tasemest, siis ei tekita sellised lood mingit soovi ajakirja tellida! Miks rumalust jagada? Või kui soov lugu jagada, siis lisage kommentaar juurde, et mida need mehed või see noor naine võiks oma olukorras teha.
c
coroner/ 2. märts 2020, 11:16
Rumaluke. Vanemad teavad kõik, lihtsalt nemad kah olid kunagi noored ja armasasid peo panna. See on loomulik.
e
Eks ta ole./ 2. märts 2020, 17:38
Mäletan isegi kuidas isa külas käis. Uhke tühjade pudelite orel oli punkri seina ääres meeter lai ja kolm meetrit pikk. Eks siis paps rääkis, et järgmine kord ema tahtis samuti kaasa tulla. Kui üks kord siis mõlemad visiidiga platsis olid, selleks ajaks õlle-viinapudelite patarei oli rahaks tehtud (ikka mitu kartulikotitäit pudeleid sai ära viidud. Õlle pudel oli tollel ajal 20 kopkat, viina oma vist küme, täpselt ei mälrta. Sai elementaarse korda tehtud, et ema ikka kiitis, et tore elamine ju. Paps istus aga kõlari peal kavalalt muigas ja küsis mu käest sosinal, et poiss,kuhu sa pudelid panid
m
munk ( μοναχός )/ 2. märts 2020, 11:07
Huvitav, mis kool see selline on ja mis ametit seal õpitakse ning mida pärast kooli lõpetamist tegema hakatakse? Kui aega jääb üle, hakka tutoriks - https://www.tutoronline.ru/ - ja rada sinu lõkke juurde ei rohtu kunagi.
k
Kaaga/ 2. märts 2020, 11:02
Oh ära muretse, vanemad ei tea, aga kogu maailm teab.