Suhted

Karolin Tsarski: „Usun, et iga naine on võimeline saama sügavat rahuldust.“ 

Sirje Presnal, Anu Saagim, 13. märts 2020, 20:05
Pärast kõmulist otse-eetriorgasmi saates „Duubel“ möödunud aasta lõpus sai jooga- ja tantraõpetaja Karolin Tsarski sadade viisi kirjakesi komplimentide, kohtingukutsete ja innustavate aitäh-sõnadega. Mõistagi on üksjagu ka neid, kes peavad Karolini ülikiiresti saadud orgasmi teeskluseks. Õhtuleht uurib, kas asi oli päris ja kuidas nipsust orgasmi saamine tegelikult käib.

Karolin on lõpetanud maineka Londoni majandus- ja politoloogiakooli (London School of Economics and Political Science) sotsiaalantropoloogina. Antropoloogia kaudu süvenes huvi vaimsete teemade vastu – esiotsa tegi ta tutvust šamanismiga, seejärel natuke reikiga ja siis sattus noor naine üsna juhuslikult elumuutvale tantrakursusele. Karolin tundis kohe ära, et just tantra on suund, mida ta tahab süvitsi õppida ja uurida. Nüüd korraldab ta kursusi naistele, kes soovivad suurendada oma seksuaalenergiat ning kogeda rahuldust ja naudinguid, mille võimalikkusest nad varem võib-olla teadlikudki polnud.   

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

7. märts 2020, 17:26
„PUUDUTA MIND“ 121. SAADE | Karolin Tsarski: iga naine võib vastavalt enda soovile, olenemata kohast ja ajast, kogeda orgasmi
29. veebruar 2020, 15:00
VIDEOINTERVJUU | Synne Valtri: pärast teispoolsuses käimist ei vaata ma enam nõidade peale viltu
21. veebruar 2020, 17:48
„PUUDUTA MIND“ | Kuidas elada nii, et erakordne ime oleks igapäevane nähtus
16. veebruar 2020, 12:57
„PUUDUTA MIND“ | Kuidas õige toitumisega ennast krooniliste põletike puhul aidata?