Lugejakiri

Lugejakiri | Naine on paksuks läinud 

Ohtuleht.ee, 24. aprill 2020, 10:26
Foto: PantherMedia/Scanpix
Madis on mures, et muutunud elukorraldus on tema kurvika ja kobeda naise liiga ümaraks muutnud. Ja ka rõivad näevad naise seljas nüüd välja liiga seksikad.

„Eks ma olen ise kah süüdi, sest mina ju tirin kah koju magusat ja maiustan õhtul diivanil koos temaga. Aga vahe ongi selles, et minu töö on liikuv. Lisaks käin jooksmas ja rattaga sõitmas. Tema elustiil on tänu eriolukorrale palju paiksemaks muutunud,“ selgitab mees.

„Ma pole talle midagi öelnud, aga mingi 5–6 kilo vähemasti juurde tulnud. Eks ma oma naist ikka tean, kui käed ümber panen,“ täpsustab Madis.

Mehe sõnul ei häiri teda niivõrd naise muutunud kumerused, kuid pigem see, et naise riided hakkavad juba väikseks jääma.

„Mulle pole kunagi meeldinud, kui naistel on seljas liiga kitsad rõivad. Mõnele mehele ehk meeldib, kui rinnapartii survestab särgil nööpe eest rebenema, aga mulle mitte. Ma ei ütle, et naine kurguni kaetud peab olema, aga seksikusele rõhumine pole minu jaoks. Nüüd olen aga olukorras, kus naise rõivad on talle natuke liiga ümber. Ja näevad seetõttu tavapärasest palju seksikamad välja. Pole ühtegi head viisi talle seda öelda. Tõuseks vaid meie vahel tüli. Õnneks ta praegu ju tööl ei käi ega üldse kodust palju väljas, mistõttu ei saa keegi teda ka liigselt jõllitada. Aga pikemas plaanis pean selle teema ikkagi ette võtma. Jooksma ma teda endaga kah ei meelita. Talle meeldib ujuda ja tantsida. Spordiklubisse ei pääse vist veel lähimate kuude jooksul,“ muretseb Madis ja mõtleb, mida ta tegema peaks. Kuidas naisele selle jutuga läheneda?